|
Waldemar Domińczyk
Odsłony: 31447

 

Harmonogram konsultacji nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2023 - 2024

Terminy: 4 października 2023r.; 6 grudnia 2023r.; 6 marca 2024r.; 3 kwietnia 2024r.

 
Szkoła Podstawowa nr 13 im. UNICEF z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie

Lp.

Nazwisko i imię

Godzina

Miejsce

1. 

Antoszczyk Sandra

17:00 - 18:00

pokój nauczycielski

2. 

Bartosiak Beata

17:00 - 18:00

s.222

3. 

Berg Violetta

15:30 - 16:30

s.4

4. 

Biniek Jolanta

17:00 - 18:00

s.155

5. 

Chudzik  Alicja

15:00 - 16:00

s.4

6. 

Cieślak Anna

17:00 - 18:00

s.120

7. 

Dekańska Dorota

14:30 - 15:30

s.206

8. 

Domińczyk Waldemar

17:00 - 18:00

s.311

9. 

Dróżdż Anna

17:00 - 18:00

s.302

10. 

Drygała Iwona

17:00 - 18:00

s.12

11. 

Duraj Piotr

17:00 - 18:00

s.310

12. 

Gawron Marta

17:00 - 18:00

s.119

13. 

Gemborys Magdalena

17:00 - 18:00

pokój nauczycielski

14. 

Gniewaszewska Justyna

17:00 - 18:00

s.308

15. 

Grzegorska-Kwaśniewska Elżbieta

17:00 - 18:00

s.128

16. 

Grzymska Aleksandra

17:20 - 18:20

s.307

17. 

Janicka Ewa

17:00 - 18:00

s.238

18. 

Janowska Agnieszka

14:30 - 15:30

s.210

19. 

Jarząbek Adam

17:00 - 18:00

pokój nauczycielski

20. 

Kaczor Marzena

17:00 - 18:00

s.103

21.

Karaś Dorota

17:00 - 18:00

s.131

22. 

Kasprzyk  Agnieszka

17:00 - 18:00

s.317

23. 

Kępińska Magdalena

17:00 - 18:00

s.123

24.

Kęsy Agnieszka

17:00 - 18:00

s.156

25. 

Kieruzal Dominika

16:00 - 17:00

s.211

26.

Kieruzel Marta

17:00 - 18:00

s.104

27. 

Kostrzewska Joanna

17:00 - 18:00

s.110

28.

Kościelska-Domańska Joanna

17:15 - 18:15

s.5

29.

Kowalczyk Beata

15:30 - 16:30

s.321

30. 

Kowalska Joanna

15:30 - 16:30

s.318

31. 

Książczyk Ewa

17:00 - 18:00

s.303

32. 

Kwiatkowska Anna

17:00 - 18:00

s.103

33. 

Latosińska Joanna

16:00 - 17:00

s.211

34. 

Łagiewska Magdalena

16:00 - 17:00

świetlica

35.

Maciaszczyk Magdalena

16:30 - 17:30

pokój nauczycielski

36. 

Maćkowiak Dorota

15:30 - 16:30

s.126

37. 

Ks. Madejczyk Patryk

15:15 - 16:15

s.13

38.

Madera Adam

17:00 - 18:00

pokój w-f

39. 

Malicka Joanna

17:00 - 18:00

s.155

40. 

Malinowska Agata

16:00 - 17:00

s.109

41. 

Marczak Ewa

17:00 - 18:00

S.218

42. 

Mozdrzanowska Joanna

 16:00 - 17:00

 s.215

43. 

Muszyński Paweł

16:00 - 17:00

s.216

44. 

Nagocka Edyta

17:00 - 18:00

s.4

45.

Nowak Krzysztof

17:00 - 18:00

pokój w-f

46. 

Olejniczak Monika

17:00 - 18:00

pokój nauczycielski

47. 

Parzyńska Mariola

17:00 - 18:00

s.318

48. 

Pietrzak Beata

17:00 - 18:00

biblioteka

49. 

Pikulska Marzena

16:00 - 17:00

pokój nauczycielski

50. 

Piotrowska Kamila

17:00 - 18:00

s.4

51. 

Poninkiewicz Aleksandra

16:00 - 17:00

s.302

52. 

Rajbiś Monika

17:00 - 18:00

s.226

53. 

Rolof-Pawluczuk Marta

16:00 - 17:00

s.316

54. 

Rychlewska Agata

17:00 - 18:00

s.309

55. 

Siekierska Małgorzata

16:00 - 17:00

s.321

56. 

Stefanek Ewelina

17:00 - 18:00

s.301

57. 

Stępień- Szczudło Wioletta

17:00 - 18:00

s.27

58. 

Stępińska Izabela

17:00 - 18:00

s.202

59. 

Stępińska Monika

15:30 - 16:30

pokój nauczycielski

60. 

Stolarczyk Renata

17:00 - 18:00

s.312

61. 

Urbaniak Iwona

16:00 - 17:00

s.323

62. 

Urbańska Paulina

17:00 - 18:00

s.122

63. 

Walczak Maria

17:00 - 18:00

pokój nauczycielski

64. 

Węglewska Sylwia

17:00 - 18:00

s.217

65. 

Węgrzynowska Anna

17:00 - 18:00

s.108

66. 

Wieruszyński Rafał

17:00 - 18:00

s.19

67. 

Wionczyk Gabriela

17:00 - 18:00

s.240

68. 

Wojciechowski Tomasz

17:00 - 18:00

s.153

69. 

Zgoda Ewelina

17:00 - 18:00

s.2

 

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023 - 2024

Szkoła Podstawowa nr 13 im. UNICEF z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce/sala

1. 

 

Antoszczyk Sandra

 

poniedziałek

13:35 - 14:35

pokój nauczycielski

2. 

 

Bartosiak Beata

 

wtorek

13:35 - 14:35

s.222

3.

 

Berg Violetta

 

środa

12:30 - 13:30

s.4

4. 

 

Biniek Jolanta

 

środa

13:40 - 14:40

s.155

5. 

 

Chudzik  Alicja

 

wtorek
czwartek

15:15 - 15:45
10:40 - 11:15

s.4

6. 

 

Cieślak Anna

 

piątek

11:40 - 12:40

s.120

7. 

 

Dekańska Dorota

 

czwartek

14:00 - 15:00

p.206

8. 

 

Domińczyk Waldemar

 

poniedziałek

7:00 - 8:00

s.311

9. 

 

Dróżdż Anna

 

piątek

7:30 - 8:30

s.312

10. 

 

Drygała Iwona

 

piątek

7:55 - 8:55

s.12

11. 

 

Dudek-Nitecka Urszula

 

środa

14:00 - 15:00

p.205

12. 

 

Duraj Piotr

 

poniedziałek
środa

7:30 - 8:00
7:30 – 8:00

s.310

13. 

 

Gawron Marta

 

środa

13:35 - 14:35

s.119

14. 

 

Gemborys Magdalena

 

środa

12:35 - 13:35

s.108

15. 

 

Gniewaszewska Justyna

 

poniedziałek
czwartek

13:30 – 14:00
13:00 - 13:30

s.308

16. 

 

Grzegorska-Kwaśniewska Elżbieta

 

poniedziałek

12:40 - 13:40

s.128

17. 

 

Grzymska Aleksandra

 

piątek

7:00 - 8:00

s.307

18. 

 

Janicka Ewa

 

poniedziałek

7:00 - 8:00

s.238

19. 

 

Janowska Agnieszka

 

wtorek

14:00 - 15:00

p.210

20. 

 

Jarząbek Adam

 

poniedziałek
piątek

7:30 - 8:00
7:30 – 8:00

s.45

21. 

 

Kaczor Marzena

 

poniedziałek

11:50 - 12:50

s.103

22. 

 

Karaś Dorota

 

piątek

11:40 - 12:40

s.131

23. 

 

Kasprzyk  Agnieszka

 

środa

14:20 - 15:20

s.317

24. 

 

Kęsy Agnieszka

 

wtorek

12:35 - 13:35

s.156

25. 

 

Kierach Anna

 

czwartek

10:00 - 11:00

świetlica

26. 

 

Kieruzal Dominika

 

środa

11:40 - 12:40

s.320

27. 

 

Kieruzel Marta

 

środa

8:25 - 9:25

s.104

28. 

 

Kostrzewska Joanna

 

 

wtorek

16:00 - 17:00

s.110

29. 

 

Kościelska-Domańska Joanna

 

poniedziałek
czwartek

13:40 - 14:10

13:40 – 14:10

s.5

30. 

 

Kowalczyk Beata

 

poniedziałek

7:00 - 8:00

s.321

31. 

 

Kowalska Joanna

 

poniedziałek

14:00 - 15:00

s.316

32. 

 

Książczyk Ewa

 

poniedziałek
piątek

7:20 - 7:50
13:30 – 14:00

s.303

33. 

 

Kwiatkowska Anna

 

poniedziałekwtorek

12:35 - 13:05
12:35 – 13:05

s.103

34. 

 

Latosińska Joanna

 

środa
piątek

7:30 - 8:00
7:30 – 8:00

s.211

35. 

 

Łagiewska Magdalena

 

wtorek

16:00 - 17:00

świetlica

36. 

 

Maciaszczyk Magdalena

 

środa

12:35 - 13:35

s.123

37. 

 

Maćkowiak Dorota

 

środa

12:35 - 13:35

s.26

38. 

 

Ks. Madejczyk Patryk

 

środa

7:00 - 8:00

pokój nauczycielski

39. 

 

Madera Adam

 

poniedziałek
wtorek

07:30 - 8:00
12:35 – 13.05

pokój w-f

40. 

 

Malicka Joanna

 

wtorek
czwartek

12:35 - 13:05
7:30 – 8:00

s.155

41. 

 

Malinowska Agata

 

piątek

11:30 - 12:30

s.109

42. 

 

Marczak Ewa

 

poniedziałek

13:35 - 14:35

s.218

43. 

 

 

Mozdrzanowska Joanna

 

 

wtorek

12:35 – 13:35

s.215

44. 

 

Muszyński Paweł

 

środa

15:15 - 16:15

s.216

45. 

Nagocka Edyta

 

poniedziałek

15:00 - 16:00

s.4

46. 

 

Nowak Krzysztof

 

wtorek

13:35 - 14:35

pokój w-f

47. 

 

Olejniczak Monika

 

środa

12:50 - 13:50

pokój nauczycielski

48. 

Olszewska – Koń Teresa

 

środa

 

16:00 – 17:00

świetlica

49. 

 

Parzyńska Mariola

 

czwartek

12:00 - 13:00

pokój nauczycielski

50. 

 

Pietrzak Beata

 

środa

15:00 -16:00

biblioteka

51. 

 

Pikulska Marzena

 

piątek

6:50 - 7:50

pokój nauczycielski

52. 

 

Piotrowska Kamila

 

wtorek

14:35 - 15:45

s.4

53. 

 

Poninkiewicz Aleksandra

 

wtorek

13:30 - 14:30

s.302

54. 

 

Rajbiś Monika

 

piątek

12:35 - 13:35

s.226

55. 

 

Rolof-Pawluczuk Marta

 

czwartek

14:00 - 15:00

s.318

56. 

 

Rychlewska Agata

 

poniedziałek

12:30 - 13:30

s.309

57. 

 

 

Rzempała Marzena

 

 

wtorek

13:00 - 14:00

s.316

58 

 

Siekierska Małgorzata

 

czwartek

11:50 - 12:50

pokój nauczycielski

59. 

 

Siewier Robert

 

wtorek

16:30 - 17:30

świetlica

60. 

 

Stefanek Ewelina

 

poniedziałek

15:15 - 16:15

s.301

61. 

 

Stępień- Szczudło Wioletta

 

środa

13:40 - 14:30

s.27

62. 

 

Stępińska Izabela

 

poniedziałek

12:40 - 13:40

s.202

63. 

 

Stępińska Monika

 

czwartek

16:00 - 17:00

pokój nauczycielski

64. 

 

Stolarczyk Renata

 

środa

14:25 - 15:25

s.312

65. 

U

rbaniak Iwona

 

piątek

13:40 - 14:30

s.323

66. 

 

Urbańska Paulina

 

środa

12:45 - 13:45

s.122

67. 

 

Walczak Maria

 

poniedziałek

13:35 - 14:35

s.13

68. 

 

Węglewska Sylwia

 

wtorek

12:30 - 13:30

s.217

69. 

 

Węgrzynowska Anna

 

czwartek

11:40 - 12:40

s.108

70. 

 

Wieruszyński Rafał

 

piątek

7:00 - 8:00

s.19

71. 

Wionczyk Gabriela

 

środa

12:35 – 13:35

s.240

72. 

 

 

Włodarczyk Marzena

 

 

czwartek

15:30 - 16:30

świetlica

73. 

 

Wojciechowski Tomasz

 

wtorek

13:35 - 14:35

s.153

74. 

 

Zgoda Ewelina

 

wtorek

12:35 - 13:35

s.11

 
Szkoła Podstawowa nr 13 im. UNICEF z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie