Język polski
Violetta Berg

Dorota Dekańska
Piotr Duraj
Justyna Gniewaszewska
Joanna Kostrzewska
Joanna Kościelska-Domańska 
Dorota Maćkowiak
Aneta Maślanka
Ewa Molka
Robert Siewier
Wioletta Stępień-Szczudło

Język angielski

Iwona Drygała

Joanna Kostrzewska
Beata Kowalczyk
Monika Olejniczak
Aleksandra Poninkiewicz
Elżbieta Rzymska
Ewelina Stefanek
Rafał Wieruszyński


Język niemiecki
Małgorzata Siekierska
Ewa Sudak-Malinowska

Historia

Beata Pietrzak
Alicja Pizon
Wioletta Stępień-Szczudło

Matematyka

Dorota Dekańska

Anna Dróżdż
Adam Jarząbek
Renata Stolarczyk

Geografia
Bożena Konieczna

Bogumiła Marek (zastępstwo)

Biologia
Iwona Strzelecka-Wiaderek

Chemia

Ewa Marczak

Fizyka
Iwona Urbaniak

Informatyka

Waldemar Domińczyk
Magdalena Łagiewska
Joanna Mozdrzanowska

Beata Pietrzak


Technika

Beata Bartosiak
Joanna Mozdrzanowska

Plastyka

Beata Bartosiak
Marzena Pikulska

Muzyka
Waldemar Domińczyk
Gabriela Wionczyk

WOS
Aneta Maślanka
Alicja Pizon

Wychowanie fizyczne

Jolanta Biniek
Agnieszka Kęsy

Arkadiusz Kwiatkowski
Adam Madera
Joanna Malicka
Paweł Muszyński
Tomasz Wojciechowski

Edukacja dla bezpieczeństwa
Paweł Muszyński

Religia

Jolanta Pawlak
Maria Walczak
Ewelina Zgoda

Etyka
Robert Siewier 

Wychowanie do życia w rodzinie

Barbara Wróblewska

Nauczanie zintegrowane i klasy 0
Zofia Bajor
Ann
a Cieślak
Elżbieta Grzegorska-Kwaśniewska
Dorota Karaś
Magdalena Kotala
Anna Kwiatkowski
Joanna Latosińska
Agata Malinowska

Kamila Pawłowska (zastępstwo)
Izabela Stępińska
Marzena Stężała
Gabriela  Szybalska
Paulina Urbańska
Sylwia Węglewska
Anna Wiszowata
Barbara Wróblewska

Pedagog szkolny

Joanna Kowalska
Mariola Parzyńska

Psycholog szkolny
Michał Berłowski
Marta Rolof-Pawluczuk

Logopeda

Agata Rychlewska

Doradztwo zawodowe
Paweł Siekierski


Biblioteka szkolna

Barbara Bagińska
Justyna Gniewaszewska
Joanna Kościelska-Domańska
Aneta Maślanka 
Barbara Udalska


Świetlica

Sandra Antoszczyk
Anna Kierach
Magdalena Kotala
Dorota Rozpędek
Małgorzata Siekierska
Ewa Sudak-Malinowska
Żaneta Vaughn
Aneta Wójcik

 

Nauczyciel wspomagający
Sandra Antoszczyk
Violetta Berg
Magdalena Gemborys
Anna Kulik 
Dorota Maćkowiak
Edyta Nagocka
Kamila Piotrowska
Alicja Chudzik (zastępstwo)